
IKEA METOD(094.720.19), висока шафа з висувною коморою, білий/Ringhult білий
45 633 ₴
40 613,37 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.720.19
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
ДВП
Пластикова фольга (мінімум 70 % перероблено)
Високоміцний ламінат меламін
Пластиковий край
ДСП, Меламінова фольга, Пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидна смола / поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластик фольга, акрилова фарба
Посилений поліамід пластик
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а також надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Високі рами шафМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 40 613,37 ₴
