
IKEA METOD(694.719.55), висока шафа з висувною коморою, білий/Bodbyn крем
47 614 ₴
42 376,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.719.55
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і гостинним відчуттям.
ДверіДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
s tal, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова плівка, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікелеве покриття
Використовуючи в цьому продукті поновлюваний матеріал, деревне волокно, ми уникаємо використання сировини копи або вичерпний.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 104 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 42 376,46 ₴
