
IKEA METOD / MAXIMERA(794.667.98), в гардеробі / 2фр / 2 в гардеробі, білий/Voxtorp матовий білий
19 976 ₴
17 778,64 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.667.98
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими матовими фасадами VOXTORP із вбудованими ручками ви отримуєте сучасний і мінімалістичний вираз.
Ящик закривається повільно, тихо і обережно завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Двері/лицьова панель ящикаДСП, пластикова плівка (мінімум 80% перероблено), Пластикова плівка, Пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
сталь, нікелеве покриття
Тканинна серветка, змочена водою або м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері / передня шухляда / висока шафа для холодильника / плити / фіксована вентильована полиця
лісопильні відходи та відходи деревини, ми використовуйте цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 17 778,64 ₴


