
IKEA METOD(894.552.66), мікрохвильова шафа, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
3 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 894.552.66
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ASKERSUND у дизайні зі світлого ясена ваша кухня буде природною та динамічною.
Відстань, яку ви можете налаштуйте його, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сильное житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, поліпропіленовий пластик, плівка, меламінова плівка, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть, сухою ганчіркою.
Двері / корпус з полицею
Використовуючи відходи лісопильної промисловості та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Колір | Бежевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Настінна шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 3 670 ₴

