
IKEA METOD / MAXIMERA(094.643.02), висота шафи b / двері / 3 szu, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
19 201 ₴
17 088,89 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.643.02
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі світлими ясеневими фасадами ASKERSUND ваша кухня буде природною та динамічною.
Ящик MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика/передня частинаДСП, поліпропіленовий пластик, фольга, меламінова плівка, фольга, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, матеріали
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидна смола / поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, плівка меламінова
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо та очистіть тканина.
Двері / передня шухляда / висока шафа для холодильника / плити / фіксована, вентильована полиця
Використовуючи у цьому продукті деревні відходи та брухт лісопиляння, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 17 088,89 ₴


