
IKEA METOD / MAXIMERA(891.127.92), планшетний / 2fr / 3ch, білий/Voxtorp матовий білий
20 320 ₴
18 084,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 891.127.92
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з матовими білими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками ви отримуєте сучасний і мінімалістичний вираз.
Завдяки вбудованому -в амортизаторах двері закриваються повільно, тихо і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Передня частина ящикаДСП, пластикова плівка (мінімум 80% перероблена), пластикова фольга, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
Плита ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Роздільник шухляди для дисківДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть вологою тканиною для чищення.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 18 084,80 ₴



