
IKEA LÅNGUDDEN(191.574.87), мийка, 2 камери, нержавіюча сталь
7 788 ₴
6 931,32 ₴
- Під замовлення
- Код: 191.574.87
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
25 років гарантії. Про умови читайте в гарантійній брошурі.
Мийка з нержавіючої сталі - гігієнічний, міцний і довговічний матеріал, який легко підтримувати в чистоті.
Звукопоглинальний матеріал розміщено під раковиною, щоб зменшити резонанс металу під час використання раковини, таким чином зменшуючи рівень шуму.
Ціна включає в себе сифон LILLVIKEN і сітчастий фільтр, упаковані окремо.
Злив з підключенням для посудомийної та пральної машин.
Можна застрягти під ним.
Перші подряпини природно видно на новій нержавіючій сталі. З часом вони стають менш помітними, оскільки матеріал зношується та набуває більш тьмяного відтінку.
Підходить для шаф із шириною рами мін. 80 см.
Можлива комплектація кришкою LILLVIKEN.
Мийка, 2 камеринержавіюча сталь
поліуретановий матеріал
Матеріал поліпропілен
Поліпропіленовий пластик
сталь нержавіюча сталь
синтетичний каучук
Протріть сухою тканиною.
Під час чищення завжди протирайте раковину вздовж сталевого волокна.
Протирайте м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючий засіб, миття посуду або мило, якщо необхідно.
Не використовуйте абразивний порошок, мочалки зі сталевою шерстю або жорсткі або гострі інструменти, які можуть легко подряпати поверхню з нержавіючої сталі.
Цей продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Велика камера, глиб | 18 см |
| Велика камера, об'єм | 18.0 л |
| Велика камера, шир | 33 см |
| Велике відділення, спереду назад | 40 см |
| Властивості | 2 камери |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розмір отвору, довжина | 73 см |
| Розміри отвору, ширина | 51 см |
| Тип | Раковина |
- Ціна: 6 931,32 ₴






