
IKEA SUNNERSTA(193.384.26), набір кухонних органайзерів, без свердління/зливу/гачка
1 353 ₴
1 204,17 ₴
- Під замовлення
- Код: 193.384.26
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Коли кожен сантиметр на рахунку, аксесуари SUNNERSTA приходять на допомогу завдяки варіантам зберігання, які тримають речі під рукою без захаращення.
Також можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю
Легко встановити, свердління не потрібне.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні.
Можна доповнити кухонним посудом SUNNERSTA.
Регульована стійка з гачкомсталь, порошкове покриття
поліпропілен
ABS пластик
ABS пластик (мін. 20% перероблено)
Протріть сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною, змоченою водою та м'яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Регульована стійка з гачками
Пластик можна переробляти у багато разів, що зменшує наш вплив на навколишнє середовище. Усі продукти, що містять перероблені матеріали, відповідають тим самим вимогам щодо якості та безпеки, що й усі наші продукти.
Гачок/полиця/стікМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 65 см |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Тип | Аксесуарі для раковини |
| Ширина | 45.7 см |
- Ціна: 1 204,17 ₴

