
IKEA KUNGSFORS(092.543.23), рейка з полицею / рейка / піддон для крапель, нержавіюча сталь/зола
6 053 ₴
5 387,17 ₴
- Під замовлення
- Код: 092.543.23
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Зауважте, що різні типи матеріалів можуть витримувати різні навантаження. Наприклад, гіпсова стіна не може витримати ту саму вагу, що й стіна з дерева, бетону чи цегли.
Якщо ви не впевнені, які кріплення використовувати, будь ласка, зв’яжіться з у найближчому господарському магазині.
Можна поєднувати з іншими продуктами KUNGFORS.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні .
Сушарка для посудунержавіюча сталь, нержавіюча сталь
нержавіюча сталь
s тал, оцинкований, порошкове покриття
нержавіюча сталь, нержавіюча сталь
нержавіюча сталь
ДСП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
sta l нержавіюча сталь
нержавіюча сталь
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милом, якщо потрібно.
Протріть чистою сухою тканиною.
Не використовуйте чистячий порошок, мочалки зі сталевою шерстю або тверді чи гострі інструменти, якими можна легко подряпати поверхню з нержавіючої сталі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Не використовуйте абразивний порошок, мочалки зі сталевою шерстю або тверді чи гострі інструменти, які можна легко подряпати поверхню з нержавіючої сталі.
Підвісна рейка / рейка
Матеріал цього продукту може бути перероблений. Перевірте політику поводження з відходами у вашому регіоні та адреси місць, куди ви можете повернути речі на переробку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 32 см |
| Колір | бежевий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | полиця, залізниця |
| Ширина | 64 см |
| Основні | |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), метал, Дерев'яний шпон |
- Ціна: 5 387,17 ₴

