-11%

IKEA OMAR(794.129.46), 2 поличні секції
1 561 ₴
1 389,29 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.129.46
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні.
Полиця / стовп:
сталь, оцинкована
Основа:
сталь, поліамідний пластик, оцинкований
Цей предмет меблів слід закріпити на стіні.
Книжкова шафа
Матеріал, з якого виготовлений цей виріб виготовлений, придатний для переробки. Перевірте політику поводження з відходами у вашому регіоні та адреси місць, куди ви можете повернути речі на переробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 77 см |
| Властивості | З полицями, З ніжками |
| Глибина | 25 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Навантаження на полицю | 15 кг |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389,29 ₴





