
IKEA OMAR(394.199.02), 2 поличні секції
11 988 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.199.02
Відправка з 13 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні.
Полиця / стовп:
сталь, оцинкована
Основа:
сталь, поліамідний пластик, оцинкований
3 -bin rack / rack / bottle rack
Матеріал цього продукту підлягає переробці. Перевірте політику поводження з відходами у вашому регіоні та адреси місць, куди ви можете повернути речі на переробку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 181 см |
| Властивості | З полицями, З ніжками, З кошиком |
| Глибина | 36 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Навантаження на полицю | 16 кг |
| Ширина | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 988 ₴

