
IKEA TARVA(994.950.59), каркас ліжка, сосна / Ліндбаден
7 241 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.950.59
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Якщо ви покриєте необроблену масивну деревину шаром олії, воску, лаку або морилки, вона буде довговічнішою та легшою у догляді.
Міцний масив сосни має природні варіації зерна, кольору та текстури, що надає кожному виробу унікальний вигляд.
Під ним достатньо місця ліжко для контейнерів – ідеальне місце для зберігання запасних ковдр і подушок.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб воно було чистим і без пилу.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матрацу та дозволяють повітрю циркулювати.
Дно ліжка з рейками є включено, але упаковано окремо.
Створіть додатковий простір для зберігання під ліжком за допомогою ящиків RÖMSKOG.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжкаМасив сосни
Масив сосни
100% Поліестер
Протріть вологою тканиною.
Витріть насухо чистою тканиною .
Завдяки використанню відновлюваних матеріалів у цьому продукті, яким є деревина, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота верху | 92 см |
| Довжина | 209 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | тверда деревина |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 98 см |
| Ширина матраца | 90 см |
- Ціна: 7 241 ₴
