
IKEA MALM(394.950.00), Каркас ліжка з 2 ящиками для зберігання, білий/Ліндбаден
15 133 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.950.00
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Просторе місце для зберігання акуратно заховано під ліжком у 2 великих ящиках. Ідеально підходить для зберігання пухових ковдр, подушок і постільної білизни.
Контейнери легко висуваються та втягуються завдяки коліщаткам під ними.
Контейнери для постільної білизни MALM ідеально поєднується з каркасом ліжка MALM. Вони точно підходять під ліжко та прилягають до боків.
Завдяки високому узголів’ю ви можете зручно сидіти в ліжку – просто покладіть кілька подушок під спину, і вам буде зручно місце для читання або перегляду телевізора.
Ця універсальна рама ліжка чудово виглядатиме з тканинами та меблями для спальні, які ви виберете.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Дно ліжка з решітками входить у комплект, але упаковується окремо.
Матрац і білизна продаються окремо.
Каркас ліжка, високийДСП, ДВП, друк і тиснення акрилова фарба, пластикова кромка, стільниковий папір u (100% перероблений)
ДСП, ДВП, Акрилова фарба з тисненням і тисненням, папір, пластикова окантовка
Масив сосни
100% поліестер
ДСП, плівка
ДСП, ламінат (меламін), АБС-пластик
ДСП, ДВП, акрилова фарба з тисненням, АБС-пластик, папір
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом агент.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню ДВП поверх рами з ДСП і стільникового паперового наповнювача в цьому продукті ми використовуємо менше деревини. Таким чином ми краще використовуємо ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Контейнер для постільної білизниМи хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Висота ящика (всередині) | 15 см |
| Глибина ящика (всередині) | 59 см |
| Довжина | 209 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання, Голова ліжка |
| Ширина | 105 см |
| Ширина ящика (всередині) | 97 см |
- Ціна: 15 133 ₴
