
IKEA HEMNES(694.949.14), каркас ліжка, біла пляма/Lindbåden
17 655 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.949.14
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Каркас із масиву сосни має природні варіації зернистості, кольору та текстури, що надає кожному предмету меблів унікальний вигляд. Він пофарбований і покритий лаком, що робить його міцнішим і простим у догляді.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів'ю - просто покладіть кілька подушок під спину і у вас буде зручне місце для читання чи перегляду телевізора.
Прекрасна майстерність до найдрібніших деталей. Чому б не поставити його в центрі кімнати, щоб справити враження?
Під ліжком є достатньо місця для ящиків для зберігання — ідеально підходить для запасних ковдр і простирадл.
Високий виступ у ніжках запобігає падінню простирадла на підлогу під час сну.
Регульовані борти ліжка дозволяють використовувати матраци різних товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Дно ліжка з решіткою входить у комплект, але упаковується окремо.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжкаМасив сосни, клей, морилка, прозорий акриловий лак
Масив сосни
100% поліестер
Виріз протріть тканиною, зволоженою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи деревину як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопних або кінцевих матеріалів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Висота верху | 112 см |
| Довжина | 211 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 104 см |
| Ширина матраца | 90 см |
- Ціна: 17 655 ₴
