
IKEA BRIMNES(594.948.82), каркас ліжка з контейнером, узголів'я, білий/Ліндбаден
36 976 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.948.82
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Усе під рукою завдяки вбудованим відділенням для зберігання в узголів’ї ліжка.
Досить простору для зберігання приховано акуратно під ліжком у 4 великих ящиках. Ідеально підходить для зберігання ковдр, подушок і постільної білизни.
Сховайте кабелі від ламп і зарядних пристроїв, проклавши їх через отвори у верхній частині узголів’я.
Високе узголів'я дозволяє комфортно розташуватися в ліжку. Просто підіпріть спину кількома подушками, і ви матимете зручне місце для читання чи перегляду телевізора.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме з тканинами та меблями для спальні, які ви виберете. .
Регульовані боковини ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та забезпечують циркуляцію повітря.
У вартість даної комбінації входить центральна балка СКОРВА, яка є окремим товаром і її потрібно брати зі стелажа на складі. . Якщо ви купуєте ліжко онлайн, балка входить у комплект поставки.
Дно ліжка з рейками входить у комплект, але упаковується окремо.
Матрац і постільна білизна продається окремо.
Узголів'я ліжка необхідно прикріпити до стіни за допомогою кріплень, що входять у комплект.
Узголів'я, полиціДВП, паперова фольга
ДСП, фольгований папір, пластикова окантовка
ДСП, паперова фольга, пластикова окантовка
ДСП, паперова фольга
ДВП, акрилова фарба з тисненням і тисненням, паперова фольга
ДВП, паперова фольга
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою в м’який розчин миючого засобу. очищення.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи відходи лісопильного заводу та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас ліжка з ящикамиНа принаймні 80% (ваги) продукту виготовлено з деревини - відновлюваного ресурсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 156 кг |
| Висота | 111 см |
| Довжина | 234 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання, Голова ліжка |
| Ширина | 186 см |
| Ширина матраца | 180 см |
- Ціна: 36 976 ₴
