
IKEA MALM(594.949.62), каркас ліжка, висок, білий/Ліндбаден
15 133 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.949.62
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Регульовані борти ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме на вашому виборі матрацних тканин і меблів для спальні.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів'ю - просто покладіть кілька подушок під спину, і ви матимете зручне місце для читання або перегляду Телевізор.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб воно було чистим і без пилу.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца і дозволяють повітрю циркулювати.
У вартість входить центральна балка SKORVA, яка упаковується окремо. Необхідно забезпечити стійкість каркаса ліжка та утримувати матрац на місці.
Дно ліжка з рейки входить у комплект, але упаковується окремо.
Додайте 2 або 4 ліжка MALM для додаткового місця для зберігання.
Матрац і білизна продаються окремо.
Сумісність з іншими меблями в Серія MALM.
Каркас ліжка, високийДСП, ДВП, друкована та тиснена акрилова фарба, пластикова окантовка, наповнювач із стільникового паперу (100% перероблений)
ДСП, ДВП, друкована та тиснена акрилова фарба, папір, пластикова окантовка
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Принаймні 80% (ваги) продукту виготовлено з деревини – відновлюваного ресурсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 209 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 156 см |
| Ширина матраца | 140 см |
- Ціна: 15 133 ₴
