
IKEA IDANÄS(094.949.31), каркас ліжка, темно-коричневий/Lindbåden
31 942 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.949.31
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки позачасовому дизайну, традиційним деталям і міцній конструкції каркас ліжка IDANÄS легко закохатися в нього на роки. Узголів’я створює гарний силует і робить ліжко центром вашої спальні.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб утримувати його в чистоті та пил. -безкоштовно.
Під ліжком є багато місця для зберігання — ідеально підходить для зберігання запасних ковдр і подушок.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовуйте матраци різної товщини.
Легко зібрати завдяки спрощеному процесу складання з меншою кількістю кроків і кріплень.
Дерев'яний шпон з унікальним зернистість, колір і текстуру, створює такі ж візуальні, тактильні та естетичні враження, що й дерево.
Міцні дерев'яні щаблі та конічні ніжки вказують на майстерність.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матрацу та дозволяють повітрю циркулювати.
У вартість входить основа ліжка LURÖY , який упаковується окремо.
Дно ліжка з рейок і центральна балка включена.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжкаоцинкована сталь
Масив сосни, Морилка, Прозорий акриловий лак
ДСП, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак, Буковий шпон, Морилка, Прозорий акриловий лак
масив сосни, морилка, прозорий акриловий лак, морилка , Прозорий акриловий лак
Масив сосни
100% поліестер
Завдяки використанню дерев’яної скиби як верхнього шару на ДСП замість просто твердої деревини в цьому виробі ми використовуємо менше деревини на виріб. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Висота верху | 112 см |
| Довжина | 207 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 171 см |
| Ширина матраца | 160 см |
- Ціна: 31 942 ₴
