
IKEA IDANÄS(794.949.42), каркас ліжка з ящиками, білий/Ліндбаден
40 342 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.949.42
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Каркас ліжка IDANÄS із місцем для зберігання привертає увагу та практичний. Вбудовані ящики використовують простір під ліжком і плавно закриваються. Вічний дизайн легко закохатися на роки.
4 місткі ящики під ліжком дозволяють максимально ефективно використовувати простір. Вони ідеально підходять для зберігання запасних ковдр, подушок і постільної білизни або для зберігання одягу.
Завдяки вбудованій системі плавного закривання ящики закриваються тихо та м’яко.
Регульовані боковини ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Легко зібрати завдяки спрощеному процесу складання з меншою кількістю кроків і кріплень.
Інноваційна Складна конструкція дозволяє швидко та легко збирати висувні ящики.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку для матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
У вартість входить основа ліжка LURÖY, яка упаковується окремо.
Рейка основа ліжка та центральна балка включені .
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжка з ящикамиоцинкована сталь
масив дерева, акрилова фарба
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, акрилова фарба, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба, акрилова фарба
Масив сосни, Масив сосни, Масив сосни
Масив сосни
ДВП, паперова фольга
Масив сосни
100% поліестер
Завдяки використанню скиб деревини як верхнього шару на ДСП замість просто твердої деревини в цьому виробі ми використовуємо менше деревини на виріб. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 108 кг |
| Висота верху | 112 см |
| Довжина | 209 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання, Голова ліжка |
| Ширина | 176 см |
| Ширина матраца | 160 см |
- Ціна: 40 342 ₴
