
IKEA MALM(794.949.99), Каркас ліжка з 2 ящиками для зберігання, шпон білого дуба/Lindbåden
26 054 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.949.99
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Просторе місце для зберігання акуратно заховано під ліжком у 2 великих ящиках. Ідеально підходить для зберігання пухових ковдр, подушок і постільної білизни.
Контейнери легко висуваються та втягуються завдяки коліщаткам під ними.
Контейнери для постільної білизни MALM ідеально поєднується з каркасом ліжка MALM. Вони точно підходять під ліжко та прилягають до боків.
Дерев'яний шпон з унікальним зерном, кольором і текстурою забезпечує таке ж візуальне, тактильне та естетичне враження, що й дерево.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів'ю - просто покладіть кілька подушок під спину, і у вас буде комфортне місце для читання або перегляду телевізора.
Цей універсальний каркас ліжка чудово виглядатиме з вибраними вами тканинами та меблями для спальні.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матрацу та дозволяють повітрю циркулювати.
Ціна включає Центральна планка СКОРВА, яка упакована окремо. Необхідно забезпечити стійкість каркаса ліжка та утримувати матрац на місці.
Дно ліжка з рейки входить у комплект, але упаковується окремо.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжка, високийДСП, ДВП, дубовий шпон, прозорий акриловий лак, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, наповнювач із стільникового паперу (мінімум 70% перероблено)
ДСП, ДВП, Дубовий шпон, Прозорий акриловий лак, Принт і тиснення акрилова фарба, папір, пластикова окантовка
Оцинкована сталь
ДСП, фольга
ДСП, ламінат (меламін), АБС пластик
ДСП, ДВП, дубовий шпон, морилка, прозора акриловий лак, друкована та тиснена акрилова фарба, АБС-пластик, папір
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Принаймні 80% (ваги) продукту виготовлено з деревини – відновлюваного ресурсу.
Ящик для зберіганняЗавдяки використанню зрізу деревини як верхнього шару в цьому продукті n і ДСП замість просто масивної деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Висота ящика (всередині) | 15 см |
| Глибина ящика (всередині) | 59 см |
| Довжина | 209 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Зберігання, Голова ліжка |
| Ширина | 196 см |
| Ширина ящика (всередині) | 97 см |
- Ціна: 26 054 ₴
