
IKEA HEMNES(494.949.10), каркас ліжка, біла пляма/Lindbåden
28 577 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.949.10
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Каркас із масиву сосни має природні варіації зернистості, кольору та текстури, що надає кожному предмету меблів унікальний вигляд. Він пофарбований і покритий лаком, що робить його міцнішим і простим у догляді.
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки високому узголів'ю - просто покладіть кілька подушок під спину і у вас буде зручне місце для читання чи перегляду телевізора.
Прекрасна майстерність до найдрібніших деталей. Чому б не поставити його в центрі кімнати, щоб справити враження?
Під ліжком є достатньо місця для ящиків для зберігання — ідеально підходить для запасних ковдр і простирадл.
Високий виступ у ніжках запобігає падінню простирадла на підлогу під час сну.
Регульовані борти ліжка дозволяють використовувати матраци різних товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
У вартість даної комбінації входить центральна балка СКОРВА, яка є окремим товаром і береться зі стелажа на складі. Якщо ви купуєте ліжко онлайн, балка входить у комплект поставки.
Дно ліжка з рейками входить у комплект, але упаковується окремо.
Матрац і постільна білизна продається окремо.
Каркас ліжкаМасив сосни, Клей, Морилка, Прозорий акриловий лак
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Відновлюваний матеріал (дерево).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Висота верху | 120 см |
| Довжина | 211 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 174 см |
| Ширина матраца | 160 см |
- Ціна: 28 577 ₴
