
IKEA TARVA(394.950.57), каркас ліжка, сосна / Ліндбаден
13 456 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.950.57
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Якщо ви покриєте необроблену масивну деревину шаром олії, воску, лаку або морилки, вона буде довговічнішою та легшою у догляді.
Міцний масив сосни має природні варіації зерна, кольору та текстури, що надає кожному виробу унікальний вигляд.
Під ним достатньо місця ліжко для контейнерів – ідеальне місце для зберігання запасних ковдр і подушок.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб воно було чистим і без пилу.
Рейки з масиву дерева забезпечують хорошу підтримку матрацу та забезпечують циркуляцію повітря.
У вартість входить СКОРВА центральна планка, яка упаковується окремо. Необхідно забезпечити стійкість каркаса ліжка та утримувати матрац на місці.
Дно ліжка з рейки входить у комплект, але упаковується окремо.
Створіть додатковий простір для зберігання під ліжком за допомогою ящиків RÖMSKOG.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжкаМасив сосни
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Відновлюваний матеріал (дерево).
IKEA має чіткі вимоги до використовуваної деревини a, включаючи заборону на використання деревини з незаконних джерел. З 2020 року ми хочемо, щоб уся деревина, яка використовується в продуктах IKEA, надходила з екологічно чистих, тобто сертифікованих або перероблених джерел.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Висота верху | 92 см |
| Довжина | 209 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | тверда деревина |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 148 см |
| Ширина матраца | 140 см |
- Ціна: 13 456 ₴
