
IKEA BESTÅ(394.292.51), комбінування навісних шаф, чорно-коричневий хедевікен/дубовий шпон темно-коричневого кольору
5 810 ₴
5 170,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.292.51
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Усе, що потрібно для зберігання та впорядкування речей у вашому домі. Виберіть готову комбінацію або створіть власну відповідно до вашого стилю та меблів. Це лише одна з багатьох-багатьох можливостей.
Створюйте унікальні та різноманітні дизайни на своєму BESTÅ за допомогою дверей HEDEVIKEN з зернистим покриттям.
Простий сегмент може бути достатнім, щоб зберігати речі в обмеженому просторі, або він може стати основою для більшої комбінації, коли ваші потреби зміняться.
Макс. навантаження на корпус, який висить на стіні, залежить від матеріалу стіни.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
В комплект входить найкраща рейка для настінного кріплення.
КорпусДВП, паперова плівка, поліетиленова плівка
ДСП, паперова плівка, пластикова кромка, пластикова кромка, пластикова кромка, паперова плівка
ДВП, морилка, прозорий акриловий лак, дубовий шпон
сталь, нікельована
ацеталь пластик
Оцинкована сталь
Протріть вологою тканиною мати.
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби підтягніть їх.
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи у цьому продукті відходи лісопилення та відходи деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Дверцята/передня панель ящикаМи хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи скибку деревини як верхній шар на ДСП замість просто масивної деревини , ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 38 см |
| Властивості | М'яке закривання |
| Глибина | 22 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Колір | коричневий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 5 170,90 ₴


