
IKEA IDANÄS(294.949.30), каркас ліжка, білий/Ліндбаден
26 899 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.949.30
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки позачасовому дизайну, традиційним деталям і міцній конструкції каркас ліжка IDANÄS легко закохатися в нього на роки. Узголів’я створює гарний силует і робить ліжко центром вашої спальні.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб утримувати його в чистоті та пил. -безкоштовно.
Під ліжком є багато місця для зберігання — ідеально підходить для зберігання запасних ковдр і подушок.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовуйте матраци різної товщини.
Легко збирати завдяки спрощеному процесу складання з меншою кількістю кроків і кріплень.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримує матрац і забезпечує циркуляцію повітря.
У вартість входить дно ліжка LURÖY, яке упаковується окремо.
Ліжка з нижніми решітками та центральна балка включені.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Каркас ліжкаоцинкована сталь
тверда деревина, акрилова фарба
ДВП, акрилова фарба
ДСП, акрилова фарба, пластикова окантовка
Масив сосни
100% поліестер
Каркас ліжка
Завдяки використанню дерев’яного зрізу як верхнього шару ДСП замість просто твердої деревини в цьому виробі ми використовуємо менше деревини на виріб. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота верху | 112 см |
| Довжина | 207 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 151 см |
| Ширина матраца | 140 см |
- Ціна: 26 899 ₴
