
IKEA METOD(694.875.17), нижня шафа/полиці/2 двері, білий/Stensund світло-зелений
8 672 ₴
7 718,08 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.875.17
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиці регулюються.
Сільна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручками або ручками.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо.
ДверіДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть очистіть сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо позитивно вплинути на нашу планету. Ось чому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас/полиця шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 39.5 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 7 718,08 ₴
