
IKEA METOD(894.862.58), висока шафа/полиці, білий/Stensund світло-зелений
11 794 ₴
10 496,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.862.58
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до власних потреб, т.к. полиця регулюється.
Дверцята можуть бути встановлені з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП, Фарба поліуретан
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, фольга Меламін, Пластикова окантовка
Сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та отримувалися відповідальним чином.
ПолицяМи хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 148.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Колір | Зелений |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 10 496,66 ₴
