
IKEA METOD / MAXIMERA(594.866.17), w sz n пиріг dr/2fr/2w szu, білий/Stensund світло-зелений
21 612 ₴
19 234,68 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.866.17
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованому -в амортизаторах.
Повністю висувна шухляда нижньої/високої шафи з шухлядами забезпечує гарний огляд і доступ до вмісту.
Плавно висувається шухляда, що самозакривається з зупинка .
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити праворуч або з лівого боку.
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята/передня панель ящикаДошка ДВП, Поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка Пластик край
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню відновлюваних матеріалів у цьому продукті , яке є деревним волокном, ми уникаємо використання викопних або обмежених ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока шафа для холодильника/плити/стаціонарна вентильована полицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 19 234,68 ₴
