
IKEA METOD(294.906.68), шостий рівень/дверне скло, біле/Hejsta антрацитове рифлене скло
7 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: 294.906.68
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі скляними дверима HEJSTA чорного кольору з рифленим склом, металевою рамою та вбудованою ручкою ви отримуєте елегантний сучасний вигляд.
двері м'яко зачиняються завдяки вбудованому гальму
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петель по висоті, глибині та ширині.
Ручка включена.
Скляні дверіалюміній, епоксидне порошкове покриття
загартоване скло, емаль
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельове покриття
АБС-пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття скла.
Витріть насухо чистою тканиною.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопної чи кінцевої сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашій планеті. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | сірий, чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | скло, Візерункова |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 7 285 ₴


