
IKEA METOD(194.905.84), розсувні двері рівень/скл, біле/Hesta біле прозоре скло
7 602 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.905.84
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі скляними дверима HEJSTA білого кольору з металевою рамою та вбудованою ручкою ви отримаєте класичний сучасний вигляд.
Дверцята м'яко закриваються завдяки вбудованому гальму
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Ручка включена.
Скляні дверіалюміній, епоксидне порошкове покриття
загартоване скло, глазур
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
АБС-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття вікон
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 7 602 ₴


