
IKEA METOD(394.871.56), Вал високий/мікро 2др/пол, білий/Stensund світло-зелений
14 222 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.871.56
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню теплого та гармонійного вигляду.
Ви можна відрегулювати відстань відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Соцільний дизайн корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова фольга, пластикова окантовка
сталь , оцинкована
сталь, нікельований
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 228.0 см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 61.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Візерунок борозенки |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 14 222 ₴
