
IKEA METOD / MAXIMERA(094.873.51), висока шафа на 2 двері/4 ящика, білий/Stensund світло-зелений
34 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.873.51
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
The Шухляда MAXIMERA – це гладка повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити на справа або зліва.
Надійна конструкція шасі; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Назад:ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікельована
Гантерка для протирання, зволожена водою або м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Візерунок борозенки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 34 699 ₴
