
IKEA BJÖRKSNÄS(395.016.85), каркас ліжка, береза/березовий шпон/Lindbåden
31 942 ₴
- Під замовлення
- Код: 395.016.85
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Колекція BJÖRKSNÄS бере свій початок у скандинавській майстерності. Класичні та індивідуальні, виготовлені з міцних натуральних матеріалів, добре пропорційні та з гарними деталями, які роблять їх придатними для різних приміщень.
Прекрасна майстерність у кожній деталі. Чому б не поставити його посередині кімнати, щоб справити враження?
Ви можете зручно сидіти в ліжку завдяки 2 подушкам, прикріпленим до узголів’я.
Дерев'яний шпон з унікальним зерном, кольором і текстурою забезпечує таке ж візуальне, тактильне та естетичне враження, що й дерево.
Під ліжком є багато відділень для контейнерів - ідеально підходить для зберігання запасних ковдр і подушок.
Регульовані бортики ліжка дозволяють використовувати матраци різної товщини.
Рейки з твердої деревини забезпечують хорошу підтримку матраца та дозволяють повітрю циркулювати.
Поставляється з 2 подушками для голови.
Ціна цієї комбінації включає центральну балку SKORVA , який є окремим товаром і повинен бути взятий зі стелажа на складі. Якщо ви купуєте ліжко онлайн, балка входить у комплект поставки.
У вартість входить основа ліжка LURÖY, яка упаковується окремо.
Матрац і постільна білизна продаються окремо.
Можна комбінувати з іншими меблями серії BJÖRKSNÄS.
Каркас ліжкаДСП, березовий шпон, прозорий акриловий лак, березовий шпон, прозорий акриловий лак, березовий шпон, прозорий акриловий лак
Масив берези, Прозорий акриловий лак
фарбована коров'яча шкіра; просочена та пігментована поверхня
поліпропілен без тканина, кульки з поліефірного волокна
53 % льон , 47 % віскоза/шпилька
Оцинкована сталь
Масив сосни
100% поліестер
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Машинне прання, макс. 30°C, делікатний цикл
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 200°C.
Хімчистка, окремо.
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Протріть сухою тканиною
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага наповнювача подушки | 650 g |
| Висота верху | 109 см |
| Висота під меблями | 25 см |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 214 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Голова ліжка |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 31 942 ₴
