
IKEA VIMLE(894.250.38), покривало на 3-місний диван з кушеткою, з широкими підлокітниками з підголівником/Saxemara light blue
13 497 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.250.38
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Новий чохол — це чудовий спосіб продовжити термін служби вашого улюбленого дивана та оживити свій дім, незалежно від того, чи це новий сезон, чи особлива подія. Оновлюючи та повторно використовуючи, ви також робите екологічний вибір!
Ця обкладинка зроблена з Saxemara бавовняна та поліефірна тканина. Вельвет з тонкими ребрами м’який, але міцний і має сучасний гладкий вигляд.
Чохол легко підтримувати в чистоті, оскільки його можна знімати та прати в пральній машині.
Накидка на підлокітник/підголівник70% поліестер (100% перероблений), 30% бавовна
100 % поліестер (100% перероблений ) )
70% поліестер (100 % переробленого), 30% бавовна
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині .
Праска, максимум 150°C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях , звичайний процес .
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150°C.
Праска навиворіт.
Професійна хімчистка в тетрахлороетен і вуглеводні, нормальний процес.
Покриття має рівень світлостійкості 5 (стійкість до вицвітання кольору) за шкалою від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
Стійкість до стирання цієї тканини стирання було перевірено протягом 30 000 циклів. Тканина зі стійкістю до 15 000 циклів і більше підходить для меблів, які повинні витримувати щоденне використання вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | кушетка |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 98 см |
| Ширина | 266 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з подушками для спинки | 83 см |
| Висота з підголовником | 103 см |
| Висота спинки | 68 см |
| Глибина шезлонга | 164 см |
| Кількість місць | 3-місний |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Г-подібна |
- Ціна: 13 497 ₴
