
IKEA TROFAST(294.807.87), полиця з контейнером/лотками, біло-сірий/світло-червоний
3 691 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.807.87
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РамкаПіднос із відділеннями
Використати шар:
Дошка ДСП, паперова плівка, пластикова окантовка
Напрямна ящика:
Сітчастий ящикПоліпропіленовий пластик
сталь, епоксидна смола / поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 56 см |
| Глибина | 44 см |
| Двері | Немає дверей |
| Властивості | З ящиком |
| Колір | білий, сірий, червоний |
| Ширина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 691 ₴
