
IKEA TROFAST(194.803.54), настінна шафа, білий/сіро-блакитний
1 726 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.803.54
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Навіть підліткам потрібне гарне та просторе місце для зберігання речей. За допомогою серії TROFAST ви можете створити круте рішення, яке спрощує впорядкування великих і малих предметів.
За допомогою рам і сітчастих ящиків із серії TROFAST ви можете налаштувати рішення для зберігання великих і малих предметів, навіть у різних частинах вашого дому.
Ви можете легко створити власне рішення, об’єднавши кілька настінних ящиків для зберігання.
Використовувати навісні шафи для зберігання – це чудово, особливо якщо у вас обмежена кількість простору у вашій кімнаті.
Ці сітчасті ящики для зберігання надають комбінаціям шаф невимушений вигляд, який добре впишеться в кімнату підлітка.
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Не підходить для контакт з харчовими продуктами.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 30 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 21 см |
| Двері | Немає дверей |
| Колір | білий, сірий, блакитний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), метал |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 1 726 ₴


