-11%

IKEA EKET(294.903.43), поєднання шаф з ніжками, темно-сірий/горіх
8 759 ₴
7 795,51 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.903.43
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Асиметричне рішення для зберігання, яке стає індивідуальним, коли ви заповнюєте його своїми особистими речами.
Збірка швидка та проста завдяки використанню клинових штифтів, які фіксуються в попередньо просвердлених отворах.
Регульована висота ніжок дозволяє компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень ; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
ШафаЗадня панель:
ДВП, Паперова фольга, Паперова фольга
Панель:
ДСП, наповнювач із стільникового паперу (100% перероблений), ДВП, пап
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 107 см |
| Глибина | 35 см |
| Довжина | 70 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | гайка |
| Ширина | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 795,51 ₴



