
IKEA METOD(494.865.09), висока шафа, полиці/кошик, білий/Stensund світло-зелений
12 748 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.865.09
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню теплого та гармонійного вигляду.
Ви можна відрегулювати відстань відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Соцільний дизайн корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП, поліуретанова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, епоксидна смола/поліестер порошкове покриття
ацеталь пластик
сталь
Поліпропіленовий пластик
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть за допомогою сухою ганчіркою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см |
| Властивості | З полицями, З кошиком |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Візерунок борозенки |
| Ширина | 40.0 см |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 12 748 ₴
