
IKEA SPIKSMED(895.033.14), тумба під телевізор
7 003 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.033.14
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Простий дизайн, але багатий на функції, оскільки він пропонує багато можливостей, щоб відповідати інтер’єру вашого дому. SPIKESMED має як відкрите, так і закрите сховище з розсувними дверима — ідеально підходить для невеликих приміщень.
Комбінація 2 телевізорів шафи SPIKESMED із простим дизайном із відкритими та закритими місцями для зберігання.
Розсувні двері дозволяють розмістити меблі там, де це потрібно, і отримати більше місця для розміщення предмета меблів, тому що дверцята, що відкриваються, не виходять на поверхню підлоги.
Відкриті шафи ідеально підходять для зберігання електронних аксесуарів або улюблених речей, які ви хочете виставити. Ви також можете організувати їх і адаптувати простір для зберігання відповідно до своїх потреб, додавши ящики.
Кабелі можна зручно заховати в задній частині тумби під телевізор.
ДСП, Акрилова фарба, Паперова фольга, Пластикова окантовка
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова окантовка
ДВП, паперова фольга, акрилова фарба
Протріть вологою тканиною.
Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби підтягніть їх.
Телевізійну тумбу потрібно прикріпити до стіни за допомогою настінного кріплення, яке входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 32 см |
| Завантаження на верхню панель | 15 кг |
| Навантаження на полицю | 10 кг |
| Ширина | 194 см |
- Ціна: 7 003 ₴
