
IKEA BESTÅ(094.213.79), Комбінація телевізор/скляні двері, чорно-коричневий Sindvik/Studsviken темно-коричневий
35 407 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.213.79
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Відчутна текстура поверхні робить передню частину STUDSVIKEN глибокою та теплою.
Передня частина може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та ручки ви виберете.
Ви можете зручно сховати кабелі від телевізора та інші пристрої, тримаючи їх під рукою, оскільки на задній частині корпусу телевізора є кілька отворів для кабелю.
Отвор для організації кабелів у верхній частині дозволяє зручно прокладіть кабелі в тумбу для телевізора.
Полиці регулюються, тому ви можете організувати простір для зберігання відповідно до своїх потреб.
Ящики мають вбудований механізм, який дозволяє відкривати їх легким натисканням.
Підвісні шафи економлять простір і дозволяють повністю використовувати простір над телевізором.
Дві шухляди полегшують упорядкування речей. Полиці за дверцятами забезпечують ще більше місця для зберігання.
Оптимізуйте та впорядкуйте свою систему зберігання BESTÅ за допомогою ящиків і вкладишів.
Телевізійна тумба має бути трохи ширшою за телевізор, який на ній розміщено. Ця тумба підходить для телевізора до 45 дюймів. Ви можете вибрати телевізор більшого розміру, якщо його вага не перевищує вказане максимальне навантаження на стільницю.
Верхня панель тумби для телевізора призначена для телевізора з максимальна вага 50 кг.
Макс. навантаження на корпус, який висить на стіні, залежить від матеріалу стіни.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Для функції відкривання натисканням потрібен зазор між корпусом і передньою частиною шухляди, щоб можна було відкрити шухляду натисканням. Для належної роботи цієї функції необхідний невеликий зазор, який не є дефектом продукту.
ТВ-шафаДВП, паперова фольга, пластикова фольга
ДСП і ДВП із
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 190 см |
| Глибина | 42 см |
| Глибина ящика (всередині) | 32.5 см |
| Колір | коричневий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження на ящик | 10 кг |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Ширина | 240 см |
| Ширина ящика (всередині) | 51 см |
- Ціна: 35 407 ₴








