
IKEA HJÄLPA(194.283.18), штанга + 2 штанги + 2 комплекти фурнітури, регульований/білий
955 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.283.18
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Внутрішні аксесуари HJÄLPA розроблені, щоб дозволити вам персоналізувати простір усередині вашого рішення для зберігання PLATSA. Рейки, кошики, гачки та полиці допоможуть вам максимально використати доступний простір і зберегти речі в порядку.
Регульована штанга для одягу дозволяє легко налаштувати рішення відповідно до ваших потреб.
Регульовану штангу для одягу легко встановити всередині OPPHUS, оскільки вона просто закріплюється на Рейка HJÄLPA.
Не забудьте про вішалки! У нас є всі типи та стилі на вибір, незалежно від того, чи ви вішаєте свою найкращу сукню чи свою найважчу зимову куртку.
Підходить до корпусів PLATSA глибиною 55 см.
Підходить до системи зберігання PLATSA.
Регульована штанга для одягусталь, епоксидна смола/поліестер порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
синтетичний каучук
сталь, епоксидне/поліефірне покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 36 см |
| Корпус, глиб | 55 см |
| Корпус, шир | 60 см |
| Максимальна ширина | 100 см |
| Мінімальна ширина | 60 см |
| Тип | Вішалка для одягу |
| Ширина | 53.8 см |
- Ціна: 955 ₴
