
IKEA SPIKSMED(395.033.16), комбінування шаф
7 929 ₴
- Під замовлення
- Код: 395.033.16
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Простий дизайн, але багатий на функції, оскільки він пропонує багато можливостей, щоб відповідати інтер’єру вашого дому. SPIKESMED має як відкрите, так і закрите сховище з розсувними дверима — ідеально підходить для невеликих приміщень.
Комбінація 2 SPIKEMED шафи простого дизайну з відкритими та закритими місцями для зберігання.
Розсувні двері дозволяють легко розмістити меблі там, де вони вам потрібні, водночас пропонуючи більше місця для зберігання в кімнати та більше місця для меблів, оскільки дверцята, що відкриваються, не виходять на поверхню підлоги.
Відкриті шафи ідеально підходять для зберігання тих улюблених предметів, які ви хочете відобразити. Ви також можете впорядкувати їх і адаптувати простір для зберігання відповідно до своїх потреб, додавши ящики.
Внутрішню полицю можна відрегулювати відповідно до місця, яке ви хочете зберігати.
ДСП, Акрилова фарба, Паперова фольга, Пластикова окантовка
ДСП, акрилова фарба, пластикова окантовка
ДВП, паперова фольга, акрилова фарба
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби підтягніть їх.
Увага! Щоб запобігти перекиданню меблів, їх необхідно закріпити на стіні за допомогою кріпильних пристроїв, що входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 97 см |
| Глибина | 32 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 10 кг |
| Ширина | 119 см |
- Ціна: 7 929 ₴




