
IKEA RODULF(595.303.28), письмовий стіл з регулюванням висоти, білий
25 813 ₴
22 973,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 595.303.28
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Перемикання між положенням сидячи та стоячи під час роботи корисне як для тіла, так і для розуму. Цей стіл призначений для використання в офісі з електричним регулюванням висоти одним натисканням кнопки.
Безкоштовно Гарантія 10 років. Умови гарантії ви можете знайти в брошурі.
Перемикання з сидіння на стояння і навпаки мобілізує тіло для руху, покращує самопочуття та роботу.
Ви можете електрично регулювати висоту стільниці від 70 до 117 см для ергономічного робочого положення.
Завдяки сітці для проводки кабелів під стільницею легко підтримувати свій стіл у порядку.
СтільницяДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), Акрилова фарба, Пластик окантовка
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
70% гума, 30% поліестер, нержавіюча сталь
100% поліестер
Протріть слабким мильним розчином
Витріть насухо чистою ганчіркою.
Регулярно перевіряйте, чи всі монтажні з’єднання належним чином затягнуті, і за потреби підтягуйте їх знову.
Стіл протестовано для використання в офісі та відповідає вимогам щодо довговічності та стабільності таких стандартів: EN 527-2 та ANSI/BIFMA X5.5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Властивості | Регулювання висоти |
| Довжина | 140 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна висота | 117 см |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 22 973,57 ₴




