
IKEA LAGKAPTEN / ALEX(995.084.34), письмовий стіл, білий антрацит/білий
12 476 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.084.34
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Симетричний картатий малюнок стільниці підкреслює декор, але не перевантажує його. У цій комбінації верх підтримується 2 комодами, які забезпечать багато місця для документів та інших важливих речей.
У верхній частині попередньо просвердлені отвори для легкого кріплення до нижньої рами.
Cellboard — це міцний і легкий матеріал із дерев’яною рамою, ДСП або ДВП і наповнювач з переробленого паперу. Для його виробництва потрібно менше сировини та його легко транспортувати, що зменшує вплив на навколишнє середовище.
Окантовка, схожа на фанеру, додає елегантності.
Залежно від місцевих умов його можна демонтувати після використання та використати для переробки або відновлення енергії.
ВерхДВП, Акрилова фарба, Рельєфна акрилова фарба, Пластикова окантовка, Паперовий наповнювач зі стільниковою структурою (мінімум 70% перероблений), ДСП, ДВП
ДСП, акрилова фарба, паперова фольга, пластикова окантовка
ДСП, пластикова плівка
ДВП, акрилова фарба
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 60 см |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 12 476 ₴







