
IKEA PAX / HASVIK(694.899.36), гардероб, ефект білого мореного дуба/білого мореного дуба
29 447 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.899.36
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
10 років гарантії. Будь ласка, ознайомтеся з положеннями та умовами гарантійного буклету.
Готову комбінацію PAX/KOMPLEMENT можна легко адаптувати до ваших потреб і вподобань за допомогою планування PAX інструмент.
Ніжки, що регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритому стані.
Soft close інтегровано в напрямні та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, тому вони відкриваються та закриваються повільно, тихо та плавно.
Сітчастий кошик дихає і чудово підходить для зберігання складеного одягу, шкарпеток або аксесуарів.
Для розсувних дверей не потрібні ручки чи ручки. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Різна стіна типи вимагають різних видів кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Для складання цих меблів потрібні дві людини.
Мінімальна висота стелі: 205 см.
Інтер'єрні аксесуари, які допоможуть вам упорядкувати свій гардероб, продаються окремо.
Вішалка для одягу вміщує приблизно 40 сорочок на вішалках.
Каркас гардеробаДСП, ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), пластикова окантовка, пластикова окантовка, паперова фольга
ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), пластикова окантовка, паперова фольга
алюміній, анодований
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ПолицяДСП, паперова фольга
Протріть чистою тканиною, змоченою водою або засобом для миття скла.
Протріть м'яким миючим засобом
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною .
Меблі мають бути прикріплені до стіни за допомогою доданого кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 101 кг |
| Висота | 201.2 см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу |
| Глибина | 66 см |
| Двері | Розсувні двері |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 29 447 ₴


