
IKEA ENHET(894.967.85), sz stj пекло з sz, білий/блідо-сіро-зелений
5 379 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.967.85
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія ENHET дозволяє легко запровадити нове рішення на кухні. Шафа призначена для вбудованої духовки. Під ним є ящик зі світло-сіро-зеленою передньою частиною для спокійного та елегантного вигляду.
Яскравий сірі та зелені фасади створюють спокійний та елегантний вигляд, привносячи у ваш дім відчуття спокою. Непідвладна часу естетика створює атмосферу відпочинку та буде подобатися протягом багатьох років.
Повітропровід дозволяє теплому повітрю циркулювати з духовки, запобігаючи підвищенню температури всередині шафи щоб не стати занадто високим.
Міцна конструкція з посиленою полицею для духовки.
Додаткове місце для зберігання в шухляда для сковорідок, деків або обробних дощок.
Ящик висувається на 3/4 для гарного огляду та легкого доступу до вмісту.
10 років гарантії. Ознайомтеся з положеннями та умовами в гарантійному буклеті.
Потрібно додати до стіна для надійної установки. Різні матеріали для стін вимагають різних видів кріплення. Використовуйте кріплення, які відповідають стінам вашого дому – продаються окремо.
Гвинти в комплекті для з’єднання кількох базових блоків.
Гвинти в комплекті для кріплення стільниці до основи шафи.
Верхня частина, ручка або ручка продаються окремо.
Буде доповнено 2 ніжками шафи ENHET, які продаються окремо.
Дно духовки з ящикамиДСП і ДВП із стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір), плівка, пластиковий край
ДСП, пластик фольга, пластикова окантовка
сталь, епоксидна смола /поліефірне порошкове покриття
ДВП, Пластикова плівка
ДСП, Пластикова фольга, пластикова фольга, пластикова окантовка
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть вологою тканиною у воді та м’якому мийному засобі або милі, якщо необхідно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 62 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Фронт | Тарілка |
| Колір | білий, сірий, зелений |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 5 379 ₴



