Виберіть ширину та глибину рам відповідно до наявного простору, а потім закінчіть дверима та внутрішніми органайзерами. Довгострокова гарантія довговічності.
Гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами гарантійного талону.
Якщо ви хочете підтримувати порядок усередині, ви можете використовувати внутрішнє обладнання KOMPLEMENT.
Ніжки, які регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Двері та салон продаються окремо.
Комбінація включає 2 корпуси шириною 50 см і 2 корпуси шириною 100 см.
Вам потрібні дві шафи, щоб зібрати ці меблі.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Якщо ви бажаєте доповнити свою гардеробну PAX розсувними дверима, мінімальна необхідна висота стелі становить 205 см.
Раму можна встановити у вертикальному положенні, якщо висота стелі не менше 202 см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
ДСП, ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір ), пластиковий край, пластиковий край, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Меблі потрібно прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 201.2 см |
| Глибина | 35.0 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Ширина | 299.5 см |
- Ціна: 18 942 ₴

