Виберіть ширину та глибину рам відповідно до наявного простору, а потім закінчіть дверима та внутрішніми органайзерами. Довгострокова гарантія довговічності.
Гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами гарантійного талону.
Якщо ви хочете підтримувати порядок усередині, ви можете використовувати внутрішнє обладнання KOMPLEMENT.
Ніжки, які регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Двері та салон продаються окремо.
6 штук рамок шириною 50 см включено до цієї комбінації.
Щоб зібрати ці меблі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 201.2 см |
| Глибина | 35.0 см |
| Двері | Немає дверей |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Ширина | 299.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 830 ₴

