
IKEA SMÅSTAD / PLATSA(894.261.94), гардероб, біла/дошка поверхня
8 713 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.261.94
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
У комплект входять регульовані ніжки, завдяки яким він стійко стоїть навіть на нерівній підлозі.
Поставляється з 1 вішалкою для одягу, 1 полицею та 2 гачками LÄTTHET і затискачем.
Можна доповнити багатофункціональною вішалкою HJÄLPA.
Для різних типів стін потрібні різні типи кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Ручки та ручки продаються окремо.
Чахол/полицяДВП, паперова фольга, ДСП, наповнювач із стільникового паперу (100% перероблений)
ДВП, акрилова фарба, прозорий лак
ДВП, акрилова фарба
сталь, мідь
пластиковий ацеталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, оцинкований поліпропіленовий пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
синтетичний каучук
сталь, епоксидна смола/поліестер порошкове покриття
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - Незакріплені меблі можуть перекинутися. Вони мають бути прикріплені до стіни за допомогою захисного пристрою, що входить у комплект, щоб запобігти їх перекиданню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 123 см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу, З кошиком |
| Глибина | 42 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тарілка, Чорна дошка |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 8 713 ₴

