
IKEA SMÅSTAD / PLATSA(494.261.91), гардероб, біла/біла рамка
9 823 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.261.91
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
У комплект входять регульовані ніжки, завдяки яким він стійко стоїть навіть на нерівній підлозі.
Поставляється з 1 вішалкою для одягу, 1 полицею та 2 гачками LÄTTHET і затискачем.
Можна доповнити багатофункціональною вішалкою HJÄLPA.
Для різних типів стін потрібні різні типи кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Ручки та ручки продаються окремо.
Доповнюється 6 петлями з плавним закриванням HJÄLPA , продається окремо.
Чахол/полицяДВП, Паперова фольга, ДСП, наповнювач із стільникового паперу (100% перероблений)
ДВП, ДВП, Акрилова фарба
ДВП, акрилова фарба
сталь, мідне покриття
ацетальний пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сталь, поліпропіленовий пластик, оцинкований
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
синтетична гума
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - Незакріплені меблі можуть перекинутися. Вони мають бути прикріплені до стіни за допомогою захисного пристрою, що входить у комплект, щоб запобігти їх перекиданню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 123 см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу, З кошиком |
| Глибина | 42 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 9 823 ₴


