
IKEA METOD(194.870.82), Тумба HAVSEN 1 відділення під раковину, білий/Stensund світло-зелений
7 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.870.82
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню теплого та гармонійного вигляду.
Міцна конструкція корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящика/дверцятДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Петлі з амортизатором для кухністаль, нікельована
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Колір | Зелений |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Візерунок борозенки |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 7 198 ₴

