
IKEA KALLAX(894.426.22), полиця з опорною рамою, глянець/білий/чорний
6 430 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.426.22
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія KALLAX адаптується до вашого смаку, простору, потреб і бюджету. Гладкі поверхні та закруглені кути створюють відчуття якості, а опорна рама надає легкий вигляд. Персоналізуйте книжкову шафу за допомогою вставок і ящиків.
Простий дизайн із чіткими лініями робить KALLAX універсальним предметом меблів який легко використовувати вдома.
Гладкі поверхні та заокруглені краї надають книжковій шафі продуманий і міцний вигляд.
Полиці ідеально вписуються в шафу, створюючи міцний і однорідний вигляд.
Гнучка та адаптована конструкція означає, що ви можете насолоджуватися KALLAX протягом багатьох років , навіть коли ваші потреби змінюються або коли ви переїжджаєте.
Опорна рама надає книжковій шафі легкий і елегантний вигляд, а також полегшує пилосос під нею.
Поставте улюблені предмети на відкриті полиці або додайте вставки, щоб створити індивідуальне закрите рішення для зберігання.
Для складання цих меблів потрібні дві людини.
Для різних типів стін потрібні різні види кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Можна доповнити вставкою KALLAX, продається окремо.
ПолицяДСП, ДВП, Акрилова фарба, Наповнювач із стільникового паперу (100% перероблений), Пластикова окантовка, Пластикова окантовка
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою ганчіркою.
Регулярно перевіряйте, чи все кріпильне обладнання затягнуто належним чином, і за потреби підтягуйте його.
Протріть сухою тканиною.
Меблі потрібно прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ДВП |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 39 см |
| Двері | Немає дверей |
| Навантаження на полицю | 13 кг |
| Властивості | З полицями, З ніжками |
| Ширина | 77 см |
- Ціна: 6 430 ₴
